top of page
Praktyka grupowa jogi

NASZA OFERTA

Joga na co dzień

Joga to sposób dbania o siebie

Droga w głąb siebie

Pogłębiona praktyka

Radość z jogi

praktykowanie jogi
Składana mata do jogi

Sesje jogi online

Joga dostosowana do każdego poziomu zaawansowania. Rozkładasz matę i praktykujesz w zaciszu własnego domu lub ogrodu.

Zajęcia prowadzone w aplikacji zoom.

praktykowanie jogi
Pozycja dziecka ' s

Grupowe sesje jogi

Grupowe zajęcia jogi dostosowane są do poziomu zaawansowania uczestników zajęć.

Zajęcia dla początkujących skierowane są do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jogą, wracają po dłuższej przerwie lub po doznanych kontuzjach i urazach.

Są to również zajęcia dla osób, których praktyka jogi jest krótsza niż 12 miesięcy regularnych zajęć. W trakcie sesji jogi dla początkujących dowiesz się podstawowych informacji o jodze, jaka jest technika wykonywania poszczególnych asan oraz jak połączyć ruch z oddechem. Te spotkania to świetny sposób, aby zagłębić się w swoją podróż

w kierunku harmonii i dobrego samopoczucia.

Zajęcia dla średnio-zaawansowanych są skierowane do osób, które praktykują już jogę od minimum 12-miesięcy regularnych zajęć. Znają szeroką gamę asan i potrafią połączyć ruch w jodze z oddechem. Zajęcia te prowadzone są w stylu vinyasa jogi, płynnego przejścia od jednej asany do drugiej. Mają na celu pogłębić i rozwinąć Twoją praktykę, wzmocnić ciało i przygotować je do wykonywania zaawansowanych asan.

praktykowanie jogi
Warrior Two

Indywidualne sesje jogi

Zajęcia indywidualne przeznaczone są dla tych osób, które chcą praktykować jogę w domowym zaciszu, mają szczególne potrzeby zdrowotne lub chcą pogłębić praktykę konkretnych asan. Są dostosowane do konkretnych potrzeb ucznia, z uwzględnieniem jego predyspozycji fizycznych i psychicznych.

Mogą się odbywać raz lub dwa razy w tygodniu, z dojazdem pod wskazany adres.

praktykowanie jogi
Studio jogi

Warsztaty jogowe stacjonarne

Warsztaty jogowe stacjonarne skierowane są do wszystkich osób (bez względu na poziom zaawansowania), które chciałyby pogłębić pracę z konkretną grupą asan lub konkretnymi partiami mięśni.

Organizowane są okazjonalnie w zależności od potrzeb uczestników regularnych zajęć i dostępności sal do ćwiczeń.

praktykowanie jogi
Joga na plaży

Wyjazdy jogowe

W trakcie wyjazdów jogowych skupiamy się na całościowej praktyce jogi, od pogłębiania praktyki asan po naukę technik oddechowych, a wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody. Sesje jogi odbywają się dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Sesja wieczorna kończy się medytacją prowadzoną.

bottom of page